Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś Cz P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa

Komunikacja sezonowa

Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
Automaty biletowe!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Dzień Bez Samochodu - Piknik dla dzieci, 22.09.2015 r.
Funkcjonowanie komunikacji miejskiejJak co roku we wrześniu odbył się Europejski Dzień Bez Samochodu, do którego dołączyło nasze miasto Grudziądz. W tym dniu przypominamy skutki wynikające z gwałtownego rozwoju motoryzacji oraz wskazujemy alternatywę w postaci podróży komunikacją miejską, pieszo bądź rowerem. Dzień ten jest okazją dla władz wszystkich miast włączających się akcji do pokazania swojej troski o sprawy jakości życia.
22 września 2015 roku mieszkańcy Grudziądza mogli korzystać z komunikacji miejskiej - zamieniając własne auto na możliwość bezpłatnego korzystania z autobusów i tramwajów – na podstawie okazanego dowodu rejestracyjnego pojazdu.
Natomiast na terenie Grudziądzkiego Klubu Sportowego „Olimpia” odbył się piknik zorganizowany dla dzieci z klas I – III Szkół Podstawowych. Dzięki uprzejmości Operatorów Arriva Sp. z o.o. oraz MZK Sp. z o.o., które włączyły się do naszej akcji dzieci miały możliwość dojazdu na piknik i powrotu, autobusami komunikacji miejskiej, kursującymi na liniach komunikacyjnych po naszym mieście.

Do akcji włączyły się służby związane na stałe z transportem publicznym tj. Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska oraz Służby Medyczne. W czasie pikniku dzieci brały udział w konkursach, a każde dziecko otrzymało drobne upominki i pamiątki z pikniku.

Wydział Transportu dziękuje wszystkim uczestnikom pikniku oraz służbom, które zaangażowały się w jego organizację tj. Operatorom Arriva i MZK, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służbom Medycznym.

Dziękujemy partnerom: GKS Olimpia, Vimak Agencja Reklamowa, Arriva Sp. z o.o., Opec System, Firma Surimet Sp. j., Firma Trans-Mark oraz Firma Cleaner.

Ponadto serdeczne podziękowania dla prowadzącego całą imprezę Pana Piotra Jezierskiego.
Komunikacja miejska oddechem dla miasta. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Piknik dla dzieci - 22.09.2015 r. - Galeria zdjęć, Piknik dla dzieci - 22.09.2015 r. - Materiał wideo