Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś Cz P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa

Komunikacja sezonowa

Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
Automaty biletowe!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Nowa wersja aplikacji CallPay, 16.12.2016 r.
Funkcjonowanie komunikacji miejskiejCallPay udostępnia nową, rewolucyjną wersję aplikacji CallPay Usługi do zakupu biletów komunikacji miejskiej. Można ją pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play. Aplikacja znacznie upraszcza proces zakupu biletu. Nie jest już konieczne doładowywanie wirtualnej portmonetki, nie trzeba wymyślać nowych haseł, czy zakładać kolejnego konta, wystarczy zainstalować aplikację, potwierdzić swój numer telefonu i już można kupować bilety. Po zakupie biletu aplikacja zapyta jak chcemy opłacić usługę. Do wyboru są:
- bezpośredni przelew z konta bankowego
- płatność kartą (Visa, MasterCard)
- płatność za pomocą BLIK
- płatność OneClick
Każdy z wyżej wymienionych systemów płatności umożliwia, po wykonaniu pierwszej transakcji, zapamiętanie w bezpieczny sposób danych logowania do konta lub danych karty płatniczej, co znacznie przyspiesza wykonanie kolejnych płatności. Szczególnie prostym i szybkim sposobem płatności jest OneClick.

Wystarczy wykonać jedną transakcję kartą, aby dane zostały zapamiętane. Przy kolejnej płatności dosłownie wystarczy jedno kliknięcie aby zapłacić za bilet (uwaga: niektóre Banki wymagają dodatkowej autoryzacji tego typu płatności). Wszystkie płatności w aplikacji CallPay Usługi dokonywane są bez jakichkolwiek prowizji ponoszonych przez klienta. Bilety kosztują więc tyle co np. w Kiosku RUCHU.
Możliwe jest także założenie konta w systemie CallPay (należy zalogować się na stronie: www.callpay.pl) i dokonanie przedpłaty na rzecz kupowanych biletów. W takim przypadku aplikacja automatycznie dostosuje się i wyświetli przycisk umożliwiający płatność z przedpłaconych środków oraz poda bieżące saldo. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla
rodziców, chcących umożliwić swoim dzieciom swobodne korzystanie z Komunikacji Miejskiej, ale bez przekazywania gotówki w ich ręce.

Nowa aplikacja CallPay Usługi ma także zmieniony i uproszczony sposób kontroli biletów. Od razu po zakupie biletu jest on widoczny w aplikacji, a podczas kontroli należy okazać kontrolerowi specjalny interaktywny ekran na podstawie którego weryfikuje czy bilet jest ważny.
Nadal jednak pozostała możliwość weryfikacji biletu poprzez przesłanie bezpłatnego SMSa kontrolnego, na telefon pasażera.
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących aplikacji lub usług świadczonych przez CallPay,
prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta czynnym 24h: tel: 614 111 614; e-mail:
bok@callpay.pl.