Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś Cz P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa

Komunikacja sezonowa

Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
Automaty biletowe!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Kup bilet bez kolejki!
Funkcjonowanie komunikacji miejskiejWydział Transportu wspólnie z firmą GoPay zachęca do zakupu biletów przez Internet oraz aplikację mobilną.
System GoPay umożliwia nabycie biletu za pomocą formularza internetowego na stronie www.gopay24.pl oraz przez aplikację mobilną, w obu systemach wystarczy wskazać interesujący nas bilet, wybrać datę rozpoczęcia obowiązywania ważności biletu oraz podać dane posiadacza w przypadku biletu okresowego. Płatność za bilet odbywa się przy pomocy szybkiego przelewu internetowego, karty płatniczej lub usługi MasterPass. Akceptacja transakcji odbywa się natychmiastowo, a pasażer bezzwłocznie otrzymuje bilet do pobrania ze strony www lub w formie elektronicznej w aplikacji mobilnej. W przypadku zakupu biletu na stronie www, użytkownikowi zostanie dodatkowo wysłany bilet na wskazany przy zakupie adres email. Zakup biletu zajmie nam chwilę, przez co oszczędzamy czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na stanie w kolejce po przedłużenie lub nabycie nowego biletu – informuje Robert Pietras, GoPay.
Bilet zakupiony przez Internet i aplikację mobilną zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz spersonalizowany znak graficzny, który należy okazać w przypadku kontroli. Bilet kupiony za pomocą systemu GoPay może być okazany do kontroli w formie wydruku lub na ekranie telefonu komórkowego.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.gopay24.pl.