Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś Cz P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa

Komunikacja sezonowa

Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
Automaty biletowe!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, foto-relacja
Funkcjonowanie komunikacji miejskiej22 września 2018 r. właściciele i pasażerowie samochodów mogli jeździć bezpłatnie komunikacją miejską, gdzie przejazd możliwy był po okazaniu dowodu rejestracyjnego pojazdu.
Natomiast 21 września 2018 r. zaprosiliśmy najmłodszych pasażerów grudziądzkiej komunikacji miejskiej na przygotowane atrakcje w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Wydział Transportu Urzędu Miejskiego, który był organizatorem kampanii w naszym mieście zaprosił najmłodszych pasażerów tj. uczniów klas I- III na zwiedzanie zajezdni tramwajowej, przejażdżkę tramwajem i autobusem na podstawie specjalnie przygotowanego biletu. Dodatkową atrakcją był festyn z konkursami i nagrodami dla dzieci jak i pogadanka z funkcjonariuszem Policji i pokaz Straży Pożarnej.

Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Partnerom za okazaną pomoc i zaangażowanie w organizację tego dnia dla dzieci z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tylu atrakcji dla najmłodszych pasażerów.

Warto dodać, że ogólnym celem kampanii „Dzień bez samochodu” jest kształtowanie proekologicznych wzorców zachowań oraz popularyzacja transportu miejskiego przyjaznego środowisku. Organizowane w wielu miastach wydarzenia mają za zadanie przypomnieć skutki, wynikające z gwałtownego rozwoju motoryzacji oraz wskazać alternatywę - podróże komunikacją miejską, pieszo lub rowerem.
Zapraszamy serdecznie do krótkiej foto-relacji z festynu.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć