Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś Cz P S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
GoPay - bilet przez Internet!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja sezonowa

Komunikacja autobusowa
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Planer podróży
Rozkład jazdy
Go2Stop
Rozkład jazdy na urządzenia firmy Apple (iPhone, iPod i iPad).

Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Zbiorowego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 432 - licencje, zezwolenia, ponadgabaryty
56 45 10 433 - funkcjonowanie komunikacji, utrzymanie przystanków
56 45 10 254 - mandaty za przejazd, kontrola biletów, utrzymanie czystości na przystankach
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Zakłócenia w pracy ITS, 21.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że w dniu dzisiejszym mogą wystąpić zakłócenia w pracy ITS, w związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi. Za utrudnienia przepraszamy.
Przebudowa drogi powiatowej nr 1398C – ul. Jaskółcza w Grudziądzu, 24.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że od 24 kwietnia 2017 r. rozpocznie się realizacja projektu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1398C – ul. Jaskółcza w Grudziądzu”.
W związku z tym wszystkie kursy linii komunikacyjnej nr 11 odbywające się przez ulicę Warszawską, Jaskółczą i Kobylankę do Piask realizowane będą od Ronda Skalskiego przez ulicę Miłoleśną i Linarczyk. Analogicznie odbywać się będą kursy z Piask w kierunku centrum miasta.
Godziny odjazdów wszystkich zmienionych kursów z Al. 23 Stycznia nie ulegną zmianie, natomiast odjazdy z Piask będą opóźnione o około 6 minut.
Pozostałe kursy realizowane będą zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy wszystkich pasażerów.
V Półmaraton Grudziądz - Rulewo, 01.05.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że 1 maja 2017 roku Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu organizuje V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. W związku z tym, mogą wystąpić utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od godz. 10:55 do godz 11:40.
Półmaraton przebiegać będzie następująco:
Piłsudskiego - Mikołaja z Ryńska - Kochanowskiego - Łyskowskiego - Piłsudskiego - Sikorskiego - Sienkiewicza - Toruńska - Marcinkowskiego - Portowa - Gdyńska.

Za utrudnienia przepraszamy.
Przemarsz procesji, 16.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że dnia 16 kwietnia 2017 roku w godzinach od 6:00 do 6:20, odbędzie się przemarsz procesji eucharystycznej związanej ze Świętami Zmartwychwstania Pańskiego.
Trasa przebiegać będzie następująco: ul. Szkolna od kościoła p.w. Ducha Świętego - ul. Szewska - ul. Poprzeczna - ul. Pańska do kościoła p.w. Ducha Świętego.
W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu tramwajów.
Za utrudnienia przepraszamy.
Przejazd motocyklistów, 22.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że w dniu 22 kwietnia 2017 roku odbędzie się impreza MOTOSERCE, organizowa przez klub motocyklowy HAWKS MC POLAND z siedzibą w Grudziądzu. W związku z tym, ulicami Grudziądza zaplanowano przejazd motocyklów - trasa przebiegać bedzie następująco:

Mickiewicza - Sienkiewicza - Kosynierów Gdyńskich - Groblowa - Wybickiego - Legionów - Karabinierów - Piłsudskiego - Focha - Hallera - Bora-Komorowskiego - Pruszyńskiego - Bydgoska - Chełmińska - Brzeźna - Portowa.

W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, za które przepraszamy.

Przemarsz procesji, 07.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że w dniu 7 kwietnia 2017 roku odbędzie się przemarsz procesji Drogi Krzyżowej w godzinach od 17:00 do 19:00.

Trasa będzie przebiegała nastepującymi ulicami:
Ikara - Nauczycielska - Hallera - Dworcowa - Moniuszki

W związku z powyższym mogą wystąpić niewielkie zakłócenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, za które przepraszamy.
Przejazd wrotkarzy, 21.04.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuW dniu 21 kwietnia 2017 r. odbędzie się przejazd wrotkarzy pomiędzy godziną 20:00 a 21:00.
Trasa przejazdu: Piłsudskiego, Focha, Włodka (do Chełmińskiej i z powrotem), Focha, Piłsudskiego, Mikołaja z Ryńska, Waryńskiego, Łyskowskiego, Piłsudskiego, Karabinierów, Paderewskiego, Polna, Pietrusińskiego, Karabinierów, Piłsudskiego.
W związku z powyższym mogą wystąpić niewielkie zakłócenia w kursowaniu komunikacji miejskiej. Za utrudnienia przepraszamy.
Przemarsz Misterium Wielkopostnego, 31.03.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że 31 marca 2017 r. odbędzie się przemarsz Misterium Wielkopostnego w godzinach pomiędzy 17:00 a 18:00, ulicami: Ignacego Paderewskiego - Za Basenem - Poniatowskiego - Ignacego Paderewskiego. W związku z tym mogą wystąpić niewielkie zakłócenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Za utrudnienia przepraszmy.
Kup bilet bez kolejki!
Funkcjonowanie komunikacji miejskiejWydział Transportu wspólnie z firmą GoPay zachęca do zakupu biletów przez Internet oraz aplikację mobilną.
System GoPay umożliwia nabycie biletu za pomocą formularza internetowego na stronie www.gopay24.pl oraz przez aplikację mobilną, w obu systemach wystarczy wskazać interesujący nas bilet, wybrać datę rozpoczęcia obowiązywania ważności biletu oraz podać dane posiadacza w przypadku biletu okresowego. Płatność za bilet odbywa się przy pomocy szybkiego przelewu internetowego, karty płatniczej lub usługi MasterPass. Akceptacja transakcji odbywa się natychmiastowo, a pasażer bezzwłocznie otrzymuje bilet do pobrania ze strony www lub w formie elektronicznej w aplikacji mobilnej. W przypadku zakupu biletu na stronie www, użytkownikowi zostanie dodatkowo wysłany bilet na wskazany przy zakupie adres email. Zakup biletu zajmie nam chwilę, przez co oszczędzamy czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na stanie w kolejce po przedłużenie lub nabycie nowego biletu – informuje Robert Pietras, GoPay.
Bilet zakupiony przez Internet i aplikację mobilną zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz spersonalizowany znak graficzny, który należy okazać w przypadku kontroli. Bilet kupiony za pomocą systemu GoPay może być okazany do kontroli w formie wydruku lub na ekranie telefonu komórkowego.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.gopay24.pl.
Zakłócenia na liniach komunikacyjnych nr 13 i 17, 24.03.2017 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że 24 marca 2017 r. kursy linii nr 13 i 17 od godziny 15:00 odbywające się z przystanku Solanki, realizowane będą z pobliskiego przystanku znajdującego się w ulicy Warszawskiej - Warszawska/Solanki.
Natomiast wszystkie kursy po wspomnianej godzinie do krańcówki Solanki będą przedłużone do ulicy Jaskółczej - krańcówka Jaskółcza / Cmentarz. Za utrudnienia przepraszamy.