Bez kategorii|

Od 1 lipca uruchamiamy dodatkową służbę na linii autobusowej nr 4, która zwiększy ilość kursów o dodatkowe 18 w dni powszednie. Kursy te wypełnią istniejącą lukę i są odpowiedzią na głosy mieszkańców, którzy wnioskowali o zagęszczenie kursowania linii nr 4.

Od 1 lipca zmianie ulegnie trasa przejazdu linii autobusowych 13 i 17 w obrębie SOLANEK.

Likwidacji ulega przystanek przy SOLANKACH, w związku z czym autobusy zatrzymywać będą się na przystanku WARSZAWSKA / SOLANKI w obie strony, bez wjeżdżania na teren kompleksu.

Odpowiednie informacje są już umieszczone na przystankach oraz w budynkach Geotermii.

Dodatkowo, informujemy o dokonaniu drobnej korekty czasów przejazdów linii autobusowych 13 i 17. Prosimy uważnie czytać rozkłady jazdy na tablicach i w aplikacjach czy też naszej stronie internetowej.

Od dnia 3 lipca zawieszeniu ulega linia tramwajowa nr 2.

W jej miejsce uruchomiona zostanie zastępcza linia tramwajowa T3, kursująca na odcinku RZĄDZ – DWORZEC KOLEJOWY i DWORZEC KOLEJOWY – RZĄDZ.

Powyższa zmiana spowodowana jest pracami drogowymi, prowadzonymi przez Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu w obrębie torowiska tramwajowego w ciągu ul. Wybickiego.

W zakładce ROZKŁADY JAZDY, opublikowaliśmy rozkłady dla ZASTĘPCZEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ AT

Poniżej garść informacji

  • Przystanek dla linii AT w kierunku Pętla TARPNO oraz z Pętla TARPNO, zlokalizowany jest na wysokości budowanego Inkubatora Przedsiębiorczości (zdjęcie)
  • Linia autobusowa AT jest zsynchronizowana z linią tramwajową T3 i ma przewidziany odpowiedni czas oczekiwania na przystanku Al. 23 Stycznia (Inkubator). Częstotliwość dochodzi do 6 kursów na godzinę w szczycie, a średnia ich ilość wynosi 4 w ciągu godziny.

  • Posiadając skasowany bilet z linii tramwajowej nr 3 i kontynuując podróż autobusami w stronę Pętla TARPNO ( AT, 3, 18, 19 , 22, N ) NIE TRZEBA kasować nowego biletu. Podróż odbywa się na tym samym bilecie.
  • Przesiadając się na al. 23 Stycznia w tramwaj linii nr 3, i posiadając skasowany bilet z linii autobusowych kursujących przez Pętla TARPNO, także można kontynuować podróż na tym samym bilecie.
  • Comments are closed.

    Close Search Window
    Skip to content